شبکه محبان اهل بیت علیهم السلام

به پاتوق اینترنتی محبان اهل بیت علیهم السلام خوش آمدید

عضو شوید

آخرین فعالیت ها در هادی نت برگرفته از نام امام نقی علیه السلام

♥من عاشق محمدص هستم♥
PicsArt_1422541001518.jpg ♥من عاشق محمدص هستم♥
مراعات غیرت شوهر و مصونیت از دیگران
♥من عاشق محمدص هستم♥
IMG_1422613295590.jpg ♥من عاشق محمدص هستم♥
...
♥من عاشق محمدص هستم♥
IMG_1422608237824.jpg ♥من عاشق محمدص هستم♥
...
حسیــن✿یانبی الرحمة✿
hazrat-masoumeh.jpg حسیــن✿یانبی الرحمة✿
السلام علیکِ یا .... یا فاطمة لنا فی ... سلام... وفات حضرت بر شما باد. تا به محضر این بانوی و با چند سوره و چند می فرمایید؟ لطفا خود را با نفر قبل بسته و در درج نمایید.( و _دوستان )
ღ☆ஜ♥*مہربانوღ☆ஜ♥*•.ღ
ღ☆ஜ♥*مہربانوღ☆ஜ♥*•.ღ
درباره یِ من .. {-15-}
هــادی✿من عاشق محمدم
هــادی✿من عاشق محمدم
ای مسلمان سکوت جایز نیست / وقت فریاد هر مسلمانی است / عالمی غرق در مصیبت شد / به رسول خدا اهانت شد / جهد شیطان‌پرست، بی‌اثر است / زان که از نور عشق بی‌خبر است / عشق احمد اساس دین خداست / شکر ایزد محبت طاهاست / پاک‌تر از نسیم و از شبنم / جسم و جان پیمبر اعظم / شعر حافظ به وصف او چه نکوست / ”همه عالم گواه عصمت اوست" / هرچه خواهی به زعم خویش بکوش / نور احمد نمی‌شود خاموش / کوری چشم دشمن غافل / حق کند نور خویش را کامل / شده بیداری مسلمانان / آتش جان دشمن قرآن / به فدای پیمبران سرِ ما / مرگ بر دشمن پیمبر ما / ای جهان عهد نور نزدیک است / ماجرای ظهور نزدیک است / طالب خون انبیاء مهدی / وارث دشت کربلا
قُلْ هُوَ اللهُ أَحد
فرزانگان.jpg قُلْ هُوَ اللهُ أَحد
يكی از جالبترين و مؤثرترين روشهای تربيتی در بين قدما و بزرگان ، تبادل مكاتبات بين استاد و شاگرد يا بين رفقای سلوكی بوده است. هر چيزی كه منتسب به يک ولی خدا باشد همان اثری را دارد كه محضر آن بزرگ خواهد داشت. به دو مکتوب در اشاره میشود که اولی:بخش خیلی مختصری از نامۀ مرحوم آيت الله (ره) به مرحوم آيت الله (ره) است که در پاسخ استمداد ایشان با شعری کتابت شده و نامۀ دوم از مکاتبات آیت الله سعادت پرور(روحی فداه) به یکی از تلامیذ طریقتشان است. (در این دو نامه به نکات مهمی برای سالک الی الله اشاره شده لذا امید که با تأمل بیشتر خوانده شود)
ٍغلآمعلی ..
ٍغلآمعلی ..
کسی تآیپی .. کآره پآیان نامه ای .. صفحه چینی ای .. پآورپوینت .. تحقیق .. سرچی چیزی نداره من انجآم بدم ؟ نصفه قیمته بیرون حسآب میکنمآ ؟؟ :| ..
صفحات: 1 2 3 4 5
هادی نت برگرفته از نام امام نقی علیه السلام · تماس · نمایش زنده · نسخه موبایل